Мікроцемент – Fesfloor Life

English | español | français | Deutsch | polski | русский | magyar | suomi

 

Мікроцемент Festfloor Life – це інноваційний продукт, який представляє собою суміш високоякісного цементу та смол. Він доступний у широкій гамі кольорів, тому його можна адаптувати до будь-якого типу приміщення та декоративного стилю.

Він підходить як до традиційних інтер’єрів (наприклад, в рустикальному стилі), так і до сучасних (в індустріальному чи скандинавському стилі). Завдяки розмаїттю кольорів та різноманітній техніці нанесення, він універсальний до застосування.

Детальніше про ванни з мікроцелею.
Детальніше про кухню з мікроцелею.
Детальніше про спальню з мікроцелею.
Детальніше про мікроцементні стіни.

 

Популярные сферы применения Festfloor Life:

 

 

Популярні сфери застосування Festfloor Life:

 

 

Переваги мікроцементу Festfloor Life

Широкий вибір за вашими уподобаннями (фактично необмежена гама кольорів та різні техніки оздоблення) – це просто вишня на торті. Про високу якість нашого продукту свідчать насамперед його параметри та стійкість до несприятливих факторів.

Festfloor Life водонепроникний і тому підходить для всіх кімнат в будинку чи квартирі. Він добре покриває різноманітні матеріали, включаючи гіпсокартон, цементну та гіпсову стяжку, керамічну плитку, OSB плити. Характеризується високою адгезією до будь-якого типу матеріалу. Він стійкий до впливу УФ та стирання (ключова якість для підлог).

Має високу теплопровідність, тому добре підходить для теплої підлоги. Товщина шару становить приблизно 1,5-2 мм. Короткий термін повного твердіння – 4 дні. Догляд за підлогою, оздобленням чи декором не викликає проблем – прибирання не становить складнощів (вода, миючі засоби з нейтральним рН).

Скористайтеся нашою пропозицією та замовляйте мікроцемент Festfloor Life вже сьогодні!

 

Детальна інформація доступна в технічній документації: